Adania Grup 1993 yılında girmiş olduğu inşaat sektörüne Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve özellikle İstanbul’da milyonlarca dolarlık projelere imza atarak, güvenin ve konforun yapı taşı olmuştur.

Her projesinde deprem yönetmeliğine harfiyen uymakla birlikte dayanıklık ve güvenlik çıtasını daha da yüksletmektedir. Adania Grup şirketlerinin yer aldığı her projenin tapusu satışa sunulmadan önce hazırlanarak; satış sonrası süreçte müşterilerin herhangi bir sıkıntı yaşamaması amaçlanır. Bugüne kadar inşa edilen tüm yapıların satışı bu prensip üzerine kurulmuştur.

Adania Grup projeleri kapsamında yapılan ve yapımı planlanan tüm yapıların arazilerini satın alarak maliyet değerini en aza indirmeyi amaçlar. Bu sayede dilediğiniz evi daha uygun fiyata almanıza olanak tanır. Ayrıca özellikle ultra lüks dairelerindeki en iyi fiyat avantajlarıyla zihinlerde oluşmuş ‘lüks daire ve yüksek fiyat’ algısını kırmayı amaçlamaktadır. Projelerde yer alan geniş sosyal faaliyet alanları bir ev ya da iş yeri sunmaktan çok sosyal yaşam alanları yaratmayı planlamaktadır.

Amaç, hayatı daha yaşanabilir kılan projeleriyle yaşamınıza ve çevrenize değer katmayı planlarken; gelecek için kârlı bir yatırım fırsatı da sunmaktadır.

insaat-alanlari-yaratma