TARİHÇEMİZ

Adania Şirketler Grubu, 1993 yılında ana faaliyet konusu gayrimenkul olarak kurulmuş Çukurova Yapı şirketiyle başlayan ve bugün başta inşaat, taahhüt ve gayrimenkul danışmanlığı olmak üzere bir çok sektörde verimlilik ve kalite ön planda tutularak kurduğu şirketleriyle birlikte büyüyüp gelişmekte olan bir topluluktur.

Kurulduğu günden bu yana yurt içinde arsa ve proje geliştirme , inşaat, taahhüt ve gayrimenkul danışmanlığı faaliyetlerine devam ederken , yurt dışında da başarılı projelerde yer almaya özen göstermektedir.

Adania Şirketler Grubu olarak öncelikli hedefimiz iş ortağı olarak gördüğümüz çalışanlarımızla kapasitemizi maksimum kullanmak,  dengeli bir portföy ile risklerimizi iyi yöneterek ülke ekonomisine katkı sağlamak ve doğaya saygılı yaşam konforunu arttıran projelere imza atmaktır.

Misyonumuz

Türkiye’deki potansiyel yatırım alanlarının ulusal ve uluslar arası bölgede tanıtımını yaparak, yatırımcıları bölgeye çekmek, ekonomik ve kültürel açıdan bögedeki kalkınmayı hızlandırmayı kendimize misyon edinen Adana kökenli şirketiz.

Vizyonumuz

Önümüzdeki 5 yıl içinde Türkiye geneline ve Çukurova bölgesine yatırım yapan öncü şirketler arasında olmak, Türkiye’nin ekonomik ve kültürel gelişimine destek sağlayan yatırımcılarının başlıcaları arasına getirmek.