ŞİRKETLERİMİZ

1993 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Çukurova, bugüne kadar İstanbul, Adana ve Mersin’de 25 nitelikli konut projesine imza attı. Kuruluşundan bugüne kadar sektörünün öncü kuruluşlarından olan ve modern yapılar gerçekleştiren Çukurova, günümüz modern yaşamının tüm gerekliliklerini tespit ederek ulaşıma, merkezi noktalara yakınlıktan sağladığı sosyal olanaklara kadar ihtiyaç duyulan tüm öncelikleri projelerinde…

Siteye Git

Adason Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlık A.Ş, 2005  yılından beri  gayrimenkul  projeleri geliştirme  konusunda entegre hizmet veren ve kurumsal müşteri odaklı bir anlayışla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirketimiz müşterilerine  yatırım ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır. Müşterilerimize arsa seçiminden başlayıp, ortaya çıkan mülkün yönetimine kadar proje geliştirme sürecinin…

Siteye Git

Adania yatırım 1993 yılından beri faaliyet gösteren Son Grup iştiraklerindendir. Adania yatırım yabancı yatırımcıların Türkiye genelinde ve Türkiye’nin güneyinde Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Akdeniz ülkelerine açılan kapısı olan Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay’ı içine alan Çukurova Bölgesinde yatırım yapmasına yardımcı olan, yol gösteren, gerektiğinde lokal yatırımcı ortak olan bir şirkettir.

Siteye Git

Adania İnşaat, 1993 yılında Adana’da bir aile şirketi olarak kurulan Çukurova Gayrimenkul A.Ş, bünyesinde sektörde yer almıştır. Bugüne kadar İstanbul, Adana ve Mersin’de kendi arsaları üzerine 29 lüks konut projesi tamamladı.

Şirketimiz müşterilerine kaliteli ve huzurlu yaşam alanları yaratmayı ve en önemlisi beklenen deprem tehlikesine karşı dayanıklı lüks yaşanabilir konutlar üretmeyi sosyal sorumluluk olarak görmektedir.

Siteye Git